Z ciepła systemowego korzystają kolejni tarnowianie

W 2019 roku do miejskiej sieci ciepłowniczej w Tarnowie przyłączono 42 budynki mieszkalne i usługowe. W 25 z nich nastąpiła likwidacja kotłów na paliwo stałe – są to m.in. budynki przy ulicach: Boya-Żeleńskiego, Brodzińskiego, Garbarskiej, Krasińskiego, Krótkiej, Ks. Chrząszcza, Makuszyńskiego, Mościckiego, Nowy Świat, Spokojnej, Starowolskiego, Wałowej, Waryńskiego, Warzywnej, Wekslarskiej, Żydowskiej oraz przy Rynku. Dzięki nowym przyłączeniom budynków wielorodzinnych do miejskiej sieci ciepłowniczej – kolejnych 181 mieszkań ogrzewanych jest ciepłem systemowym!

Ogrzewana przez MPEC Tarnów powierzchnia zwiększyła się w 2019 roku o blisko 28 500 m2. Obecnie dostarczamy ciepło systemowe do ogrzania 2 132 642 m2 powierzchni mieszkalnej i użytkowej w ponad 1100 budynkach, w tym do 736 budynków mieszkalnych w Tarnowie.

Do „Programu Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo”w 2019 rokuprzyłączono 16 budynków oraz 666mieszkań (mieszkania te znajdują się zarówno w budynkach przyłączonych do Programu CCW w 2019 roku, jak i w latach poprzednich). Łącznie od początku realizacji Programu CCW (czyli od 2007 roku) instalacje ccw wykonano w 320 budynkach, a w nich w 14 066 mieszkaniach. Z Programu CCW skorzystało już ponad 35 000 mieszkańców Tarnowa!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostawy ciepła systemowego. Informacje o możliwości przyłączenia budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej w Tarnowie można znaleźć w innowacyjnym Geoportalu Tarnowskiej Strefy Ciepła: https://geoportal.mpec.tarnow.pl (proszę wybrać moduł Geoportal Tarnowska Strefa Ciepła. Sprawdź dostępność ciepła systemowego).