Kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie

ul. Sienna 4, 33-100 Tarnów

Pon – Pt: 7:00 – 15:00

 14 688 22 00 – Centrala telefoniczna

 14 688 22 22 lub 14 688 22 23 – Sekretariat

 14 688 22 99 – fax

 mpec@mpec.tarnow.pl

Centrum Dyspozytorskie czynne jest całą dobę: tel. 993 lub 14 688 22 55

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, nr KRS 0000232646

NIP: 873 10 01 679

REGON: 850310047

Nr konta bankowego:

71 1240 4748 1111 0000 4877 1977
Bank PEKAO w Nowym Sączu ul.Jagiellońska 26

Kapitał zakładowy: 45.766.602,00 zł Kapitał wpłacony: 45.766.602,00 zł

.

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie w godzinach:

od poniedziałku do piątku 700 do 1500

adres: Tarnów, ul. Sienna 4,  pok. 115


Wybierz interesujący Cię temat rozmowy i skontaktuj się z naszym doradcą


Obsługa stałych Klientów:

Zofia Kozik – faktury, płatności
tel. 14 688 22 32
kozik@mpec.tarnow.pl

Grażyna Stawarz – umowy sprzedaży ciepła
tel. 14 688 22 32
stawarz@mpec.tarnow.pl

Łukasz Wolny – umowy najmu
tel. 14 688 22 46
wolny@mpec.tarnow.pl

Przyłączenia do sieci ciepłowniczej:

Adrian Tumidajski
tel. 14 688 22 07, kom. 602 184 093
tumidajski@mpec.tarnow.pl

Tomasz Zaucha
tel. 14 688 22 07, kom. 538 237 905
zaucha@mpec.tarnow.pl

Program „Centralna Ciepła Woda – Komfort i Bezpieczeństwo!”

Tomasz Kasprzyk
tel. 14 688 22 88, kom. 662 056 155
kasprzyk@mpec.tarnow.pl

Łukasz Ciochoń
tel. 14 688 22 40, kom. 538 237 902
ciochon@mpec.tarnow.pl

Maciej Szczepanik
tel. 14 688 22 40, kom. 795 599 694
szczepanik@mpec.tarnow.pl