Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo!

MPEC Tarnów oferuje centralną ciepłą wodę w każdym budynku ogrzewanym ciepłem systemowym. Centralna ciepła woda to jedno z najbardziej komfortowych i bezpiecznych rozwiązań pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Dzięki Programowi „Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo” niemal we wszystkich budynkach wielorodzinnych ogrzewanych przez MPEC Tarnów można korzystać z centralnej ciepłej wody.

W 2007 roku MPEC Tarnów rozpoczął realizację Programu „Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo”, w ramach którego wykonywano instalacje centralnej ciepłej wody w budynkach, w których woda użytkowa była przygotowywana przy pomocy indywidualnych podgrzewaczy wody. W latach 2007 – 2020 do Programu „Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo” przystąpiły 323 budynki mieszkalne wielorodzinne w Tarnowie. W budynkach tych wykonano rozbudowę węzłów cieplnych oraz wybudowano instalacje wewnętrzne centralnej ciepłej wody, doprowadzając je do ponad 14 250 mieszkań. Szacuje się, że z Programu CCW skorzystało dotąd ponad 35 600 mieszkańców Tarnowa.

Przeprowadzone przez MPEC Tarnów badania pokazują, że 97% użytkowników centralnej ciepłej wody poleca instalację ccw swoim sąsiadom i znajomym. Centralna ciepła woda dostarczana jest łącznie do 710 budynków w Tarnowie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani instalacją centralnej ciepłej wody prosimy o zapoznanie się z aktualną ofertą MPEC Tarnów:

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Programu „Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo” prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel. 14 688 22 32 lub koordynatorem Programu CCW: Tomasz Kasprzyk, e-mail: kasprzyk@mpec.tarnow.pl

Wykonanie instalacji ccw w mieszkaniu (przed i po montażu)