Oferta promocyjna przyłączenia mieszkań
do „Programu Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo”
okres obowiązywania oferty od dnia 1 sierpnia 2019 roku do dnia 29 listopada 2019 roku

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie informuje, iż Spółka przygotowała Ofertę promocyjną przyłączenia mieszkań do „Programu Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo” dedykowaną dla budynków, w których MPEC Tarnów wykonał instalacje wspólne w ramach Programu CCW.

W ramach Oferty promocyjnej przyłączenia mieszkań do Programu CCW koszt wykonania instalacji ccw w mieszkaniu wynosi:

  • 530 złotych brutto (cena standardowa 900 zł brutto) dla mieszkań, w których MPEC Tarnów wykonuje instalację w mieszkaniu i zakupuje wodomierz analogowy dla tej instalacji;
  • 500 złotych brutto (cena standardowa 870 zł brutto) dla mieszkań, w których MPEC Tarnów wykonuje instalację w mieszkaniu, a wodomierz dla tej instalacji dostarcza zarządca/administrator budynku.

Jak skorzystać z Oferty promocyjnej przyłączenia mieszkań? To proste. Wystarczy do dnia 29 listopada 2019 roku podpisać z MPEC Tarnów umowę na wykonanie instalacji wewnętrznej centralnej ciepłej wody w mieszkaniu. W tym celu należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta MPEC Tarnów przy ul. Siennej 4 pok. 115.

W ramach Oferty promocyjnej przyłączenia mieszkań MPEC Tarnów oferuje kompleksowe wykonawstwo przyłączenia mieszkania przez Centrum Techniki Grzewczej MPEC Tarnów:

  • wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę (dla instalacji gazowej), wykonanie instalacji wewnętrznej CCW, przyłącze od pionu do przyborów wraz z montażem wodomierza (zakres nie zawiera demontażu i montażu boazerii, szaf, pawlaczy i innej zabudowy, przyłącze prowadzone jest po ścianach pod sufitem),
  • demontaż piecyka gazowego (nie zawiera jego utylizacji), zaślepienie instalacji gazowej.

Instalacja ccw w mieszkaniu zostanie wykonana na podstawie umowy zawartej w oparciu o Ofertę promocyjną przyłączenia mieszkań do dnia 30 czerwca 2020 roku.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Programu CCW prosimy o kontakt z koordynatorem Programu CCW: Tomasz Kasprzyk, tel. (14) 688 22 40, 662 056 155, email: kasprzyk@mpec.tarnow.pl

 

pobierz ofertę pdf >>