www.mpec.tarnow.pl

Korzystaj z ciepła, gdy go potrzebujesz

Korzystając z ciepła systemowego masz wpływ na ogrzewanie swojego mieszkania o każdej porze roku! Nie marznij bez potrzeby i pozwól nam zadbać o swój komfort. Spraw, by w twoim domu było ciepło i przytulnie bez względu na aurę panującą na zewnątrz.

 

Zapomnij o sezonie grzewczym i korzystaj z ciepła wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Pamiętaj, że każdy budynek ogrzewany ciepłem systemowym MPEC Tarnów jest wyposażony w urządzenia tzw. „automatyki pogodowej”. Dzięki nim Twoje mieszkanie jest ogrzewane, gdy tylko temperatura na zewnątrz spadnie poniżej ustalonego przez Ciebie poziomu (np. 12 lub 15 stopni Celsiusza). Ogrzewanie także wyłączy się samodzielnie, jeśli na zewnątrz będzie cieplej. Dzięki temu mury budynku nie ulegną wyziębieniu, unikniesz wilgoci w mieszkaniu, a w efekcie także przeziębień. Samodzielnie zadecyduj czy przeznaczyć środki na lekarstwa czy na ciepło, które cię uchroni przed nieprzyjemnymi efektami wychłodzenia. Korzystaj z ciepła zawsze, gdy go potrzebujesz.


Chcesz zmienić nastawę temperatury uruchamiającej rozpoczęcie/przerwanie ogrzewania Twojego budynku? Sprawdź jakie to proste. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta MPEC Tarnów tel. 14 688 22 32.

 

cieplo przez cały rok

 

 

strefa informacji

 

     

                                                                                                                                                                                    www.pois.gov.pl            www.ue.mpec.tarnow.pl