www.mpec.tarnow.pl

10 000 mieszkań w Programie Centralna Ciepła Woda

Tarnowianie coraz częściej decydują się na podgrzewanie wody użytkowej ciepłem systemowym MPEC Tarnów. Do Programu Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo przyłączyliśmy już ponad 10 000 mieszkań! 

Program Centralna Ciepła Woda – komfort i bezpieczeństwo jest realizowany przez MPEC Tarnów od 2007 roku i obejmuje wszystkie budynki w Tarnowie ogrzewane ciepłem systemowym, w których woda wodociągowa podgrzewana była/jest przy pomocy indywidualnych podgrzewaczy w mieszkaniach. Na chwilę obecną do Programu przyłączonych zostało 219 budynków wielorodzinnych, kolejnych 37 będzie korzystać z ccw jeszcze przed końcem tego roku. Zakładamy, że do 2020 roku wszystkie budynki ogrzewane tarnowskim ciepłem systemowym będą korzystać z centralnej ciepłej wody.

 

Zainteresowanie Programem CCW jest bardzo duże. Każdego dnia do naszego Biura Obsługi Klienta przy ul. Siennej 4 zgłaszają się osoby, które chcą podpisać umowę na montaż centralnej ciepłej wody – podkreśla Tomasz Kasprzyk koordynator Programu CCW. Tarnowianie są świadomi tego, że decydując się na centralną ciepłą wodę zapewniają swoim najbliższym bezpieczne i komfortowe warunki korzystania z łazienki.

 

Mieszkanie z centralną ciepła wodą ma wiele atutów. Najważniejszą z nich jest właśnie bezpieczeństwo! Instalując centralną ciepłą wodę likwidujemy w mieszkaniu piecyk gazowy lub elektryczny. Woda wodociągowa podgrzewana jest w węźle cieplnym w budynku i przy użyciu bezpiecznych instalacji jest doprowadzana do mieszkania. W łazience zyskujemy ponadto dodatkową przestrzeń, która poprawia komfort podczas kąpieli czy codziennej toalety. Po zdemontowaniu piecyka nie trzeba też martwić się o przeglądy techniczne i szczelność instalacji. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że w momencie instalacji ccw przez wszystkich mieszkańców w bloku obniża się koszt utrzymania budynku (np. za opłaty przeglądów kominiarskich).

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani instalacją centralnej ciepłej wody prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta MPEC Tarnów przy ulicy Siennej 4, tel. (14) 688 22 88 lub 662 056 155. Biuro czynne jest w poniedziałek w godzinach od 7:00 do 17:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

 

 

 

 

 

strefa informacji

 

     

                                                                                                                                                                                    www.pois.gov.pl            www.ue.mpec.tarnow.pl