Kontrast
Czcionka

logo bip

Pogotowie cieplne 24h   993

logo bip

Kontakt

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A. W TARNOWIE

ul. Sienna 4, 33-100 Tarnów

Czynne: Pon – Pt: 7:00 – 15:00

Logo Google Maps

Znajdź nas w Google Maps

Sprawdź

14 688 22 00 – Centrala telefoniczna

14 688 22 22 lub 14 688 22 23 – Sekretariat

e-mail: mpec@mpec.tarnow.pl

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, nr KRS 0000232646

NIP: 873 10 01 679 REGON: 850310047 BDO: 000110392

Nr konta bankowego: 71 1240 4748 1111 0000 4877 1977

Bank PEKAO w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 26

Kapitał zakładowy: 29 512 737,00 zł, w całości opłacony

Centrum Dyspozytorskie

czynne jest całą dobę: tel. 993 lub 14 688 22 55

adres: Bitwy o Wał Pomorski 4

e-mail: dyspozytor@mpec.tarnow.pl


logo centrum techniki grzewczej

Centrum Techniki Grzewczej

usługi w zakresie budowy i modernizacji sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych

adres: ul. Spokojna 65

tel: 14 688 22 66


Biuro Obsługi Klienta

czynne jest codziennie w godzinach: od poniedziałku do piątku 700 do 1500

adres: Tarnów, ul. Sienna 4,  pok. 115

Wybierz interesujący Cię temat rozmowy i skontaktuj się z naszym doradcą:

strzałki więcej

Obsługa stałych Klientów:

Joanna Misiewicz-Syjud – faktury, płatności
tel. 14 688 22 32
misiewicz@mpec.tarnow.pl

Łukasz Wolny – umowy najmu
tel. 14 688 22 46, kom. 538 237 902
wolny@mpec.tarnow.pl

Maciej Szczepanik – umowy kompleksowe
tel. 14 688 22 32
szczepanik@mpec.tarnow.pl

Program „Centralna Ciepła Woda – Komfort i Bezpieczeństwo!”

Tomasz Kasprzyk
tel. 14 688 22 40, kom. 662 056 155
kasprzyk@mpec.tarnow.pl

Obsługa nowych Klientów:

Adrian Tumidajski – umowy przyłączeniowe
tel. 14 688 22 07, kom. 602 184 093
tumidajski@mpec.tarnow.pl

Tomasz Zaucha – umowy przyłączeniowe
tel. 14 688 22 07, kom. 538 237 905
zaucha@mpec.tarnow.pl