Kontrast
Czcionka

Biuro Obsługi Klienta

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Biuro Obsługi Klienta czynne jest codziennie w godzinach:

od poniedziałku do piątku 700 do 1500

adres: Tarnów, ul. Sienna 4,  pok. 115


Wybierz interesujący Cię temat rozmowy i skontaktuj się z naszym doradcą


Obsługa stałych Klientów:

Zofia Kozik – faktury, płatności
tel. 14 688 22 32
kozik@mpec.tarnow.pl

Maciej Szczepanik – umowy kompleksowe
tel. 14 688 22 32
szczepanik@mpec.tarnow.pl

Łukasz Wolny – umowy najmu
tel. 14 688 22 46, kom. 538 237 902
wolny@mpec.tarnow.pl

Przyłączenia do sieci Centralnego Ogrzewania:

Adrian Tumidajski
tel. 14 688 22 07, kom. 602 184 093
tumidajski@mpec.tarnow.pl

Tomasz Zaucha
tel. 14 688 22 07, kom. 538 237 905
zaucha@mpec.tarnow.pl

Program „Centralna Ciepła Woda – Komfort i Bezpieczeństwo!”

Tomasz Kasprzyk
tel. 14 688 22 88, kom. 662 056 155
kasprzyk@mpec.tarnow.pl

Łukasz Ciochoń
tel. 14 688 22 05
ciochon@mpec.tarnow.pl