Kontrast
Czcionka

E-faktury

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź
ikona wybierz e-fakturę

Pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2019 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie uruchomiło system wystawiania faktur elektronicznych. Oznacza to, że MPEC Tarnów może dostarczać odbiorcom ciepła faktury w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnych faktur papierowych wysyłanych pocztą. Na otrzymywanie faktur elektronicznych może zdecydować się każdy odbiorca ciepła systemowego, który korzysta z Internetu.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać fakturę elektroniczną zamiast tradycyjnej faktury papierowej należy podpisać z MPEC Tarnów Porozumienie w sprawie przesyłania E-faktur”, którego wzór znajduje się tutaj Faktury elektroniczne będą przesyłane na wskazany przez Państwa w Porozumieniu adres poczty e-mail.

W celu zawarcia „Porozumienia w sprawie przesyłania E-faktur” prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta MPEC Tarnów tel. 14 688 22 32. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do 15:00. Pytania w sprawie zawarcia Porozumienia można kierować także na adres e-mail: mpec@mpec.tarnow.pl

Zawarcie „Porozumienia w sprawie przesyłania E-faktur” oznacza rezygnację z przesyłania tradycyjnych faktur papierowych. Informujemy jednak, że po podpisaniu Porozumienia w każdej chwili będzie można wycofać zgodę na przesyłanie faktur elektronicznych i powrócić do otrzymywania faktur papierowych.